zwemschool2017  

 De zwemschool startte haar nieuwe seizoen 2020-2021.

Omdat het aantal personen in het zwembad door de beheerder en de crisiscel Dilbeek beperkt werd tot 50, zal er in 2 groepen gewerkt worden (A en B) - de zwemmers zullen maar om de 2 weken naar de lessen kunnen komen.
De zwemschool startte in september  enkel starten met de zwemmers die reeds lid waren. 

Wij stellen een draaiboek op met specifieke maatregelen in lijn met de kleurcode Sport Vlaanderen: GROEN - GEEL - ORANJE - ROOD

Er wordt nog gewerkt aan de nieuwe kalender voor het seizoen die in functie zal zijn van de COVID situatie in onze gemeente. U zal steeds de KLEUR voor de zwemvclub terug kunnen vinden op deze WEBSITE en op Facebook. Bij elke wissel van kleur zullen we de respectievelijke maatregelen (in samenspraak met de gemeente Dilbeek en de beheerder van het zwembad Dilkom) mededelen.  

Betaling lidgeld voor 5 september was voldoende maar noodzakleijke voorwaarde om opnieuw ingeschreven te zijn voor het nieuwe seizoen