DIZV logo2020Zondag (avond) 9 mei 2021 - Interne DIZV wedstrijd  - in DILKOM

Op de wedstrijdpagina  staat de uitslag van deze wedstrijd. Proficiat voor alle zwemmers met de mooie resultaten !

Speciale dank aan de organisatoren (Ester en Laetitia) om dit COVID proof te organiseren. Opnieuw  bedankt aan de ouders die hulp boden om de tijden op te nemen en een officieel gevoel te geven aan dit evenment. 

Digicup1Zondag (avond) 21 maart 2021 - Digicup nummer 3 - in DILKOM

Onze competitie zwemmers en Beloften namen per 'sportbubbel' een derde keer deel aan een DIGICUP in ons zwembad DILKOM.

Op de wedstrijdpagina  staat de uitslag van deze wedstrijd.

Speciale dank aan de organisatoren (Ester en Laetitia) om dit COVID proof te organiseren  en toch een feestelijke afsluiting van deze reeks wedstrijden te voorzien. Nog een  keer bedankt aan de ouders die hulp boden om de tijden op te nemen en een officieel gevoel te geven aan dit evenment. 

Digicup1Zondag (avond) 7 maart 2021 - Digicup nummer 2 - in DILKOM

Onze competitie zwemmers en Beloften namen per 'sportbubbel' opnieuw deel aan een DIGICUP in ons zwembad DILKOM.

Op de wedstrijdpagina  staat de uitslag van deze wedstrijd.