zwemschool2020

Nota : GROEP B - op MAANDAGAVOND : De zwemlessen gaan NIET door op 28 juni 2021 (onderhoud zwembad)

Op 4 juni 2021 kwam de laatste versie van het Ministrieel Besluit uit. De hierin omschreven maatregelen gaan van kracht op woensdag 9 juni.

20210608_update_leidraad_corona.pdf voor alle details van onze Vlaamse zwemfederatie.

De verdeling van in groepen A of B die om de 14 dagen zwemmen BLIJFT behouden voor de rode, witte, groen en paarse badmutsen. De juiste dagen zwemschool voor juni 2021  kan je vinden op http://www.dizv.be/index.php/g-kalender-zwemschool

De oranje, licht-groene, blauwe en gele badmutsen (zwemmers groot bad), kunnen in de maand juni elke week komen zwemmen (beide groepen A en B). De laatste lessen zullen er ook brevetten gezwommen kunnen worden.  

Algemeen COVID-Coordinator club:  Jeno Thiels (API) Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  Bij elke activitiet is een gedelegeerd COVID-Coordinator aanwezig als eerste aanspreekpunt. (zie specifieke draaiboeken per afdeling)