Wanneer? Waar? Wedstrijd Wie? voorlopige inschr. namen uitslag
Voorjaar 2019
Zondag (namiddag) 6 januari 2019

 Meise (AART)

Zwembad De Wauwer Nieuwelaan 98, 1860 Meise

logo aartArena Cup  Groepen 1-2-3-4    pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
Zondag 27 januari 2019 (ganse dag)

Molenbeek (DiZV en WLW)

Van Kalckstraat 93,1080 Sint-Jans-Molenbeek

logo_dizvlogo_wlw Cup Vlaams Brabant en Brussel Iedereen    pdf inschrijving

pdf voorblad

 pdf_uitslag
 Vrijdag - zaterdag en zondag  8 & 9 & 10 -februari 2019 (Ganse dagen) Antwerpen (BRABO)

Wezenberg
Desguinlei 17-19, 2018 Antwerpen

logo_vzf Vlaamse Jeugdkampioenschappen Limiettijden    pdf inschrijving    pdf_uitslag
Zondag (namiddag) 17 februari 2019

Aarschot (KAZS)

Demervallei 8 3200 Aarschot

logo azsCriterium Vlaams Brabant (CVB) Groep 4    pdf inschrijving    pdf_uitslag
 Zondag (namiddag) 24 februari 2019

Leuven (LAQUA)

Sportoase Philipssite 3001 Leuven

logo laquaCriterium Vlaams Brabant (CVB) Groep 3 en 4    pdf inschrijving    pdf_uitslag
 Vrijdag - zaterdag en zondag  1 & 2 & 3 -maart 2019 (Ganse dagen) Antwerpen (BRABO)

Wezenberg
Desguinlei 17-19, 2018 Antwerpen

logo_vzf Vlaamse Kampioenschappen limiettijden    pdf inschrijving    pdf_uitslag
 Zondag 17 maart 2019 (namiddag) Sint-Pieters-Leeuw (WLW)

Sportlaan 11 1600 Sint-Pieters-Leeuw

logo_wlwCriterium Vlaams Brabant (CVB) Groepen
1-2-3
   pdf inschrijving    pdf_uitslag
 Zondag 31 maart 2019 (namiddag)

Strombeek (SCSG)

Ringlaan 25, 1853 Grimbergen

Criterium Vlaams Brabant (CVB)logo scsg Groepen 1-2-3-4    pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
Zondag 14 april 2019 (ganse dag)

Hasselty (KHZS)

logoKHZSLange Afstanden

Limieten halen   pdf inschrijving    pdf_uitslag
 Zondag 21 april 2019 (ganse dag)

Kapelle-op-den-Bos (ZCK)

Druppelteen Marktplein 27, 1880 Kapelle-o/d-Bos

logo_zckFeryncup Groep 1-2-3-4    pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
 Zaterdag en zondag 27 en 28 april 2019 (ganse dagen)

Aarschot (KAZS)

Demervallei 8 3200 Aarschot

logo azsVLAAMS-BRABANTSE CLASSIC SWIMMING MEETING Groep 4    pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
Zondag 5 mei 2019 (namiddag)

Dilbeek (DiZV)

Dilkom beeldhouwkunstlaan z/n, 1700 Dilbeek

logo_dizv Criterium Vlaams Brabant (CVB) IEDEREEN    pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
 Zondag 12 mei 2019 (namiddag)

Vilvoorde (KVZP)

Stedelijk Zwembad 't Zeepaardje
Heldenplein 13
1800 Vilvoorde

logo_kvzpCriterium Vlaams Brabant (CVB) Groep 1-2-3-4    pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
 Vrijdag en zaterdag  24 & 25  -mei 2019 (Ganse dagen)
Zondag gescharpt wegens verkiezingen

Oostende (ROSC)

Stedelijk Zwembad Oostende
Koninginnelaan 1
8400 Oostende

logo rosc Speedo Meeting Groep 4  pdf inschrijving  pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
 Woensdag 26 juni 2019 (avond)

Zaventem (SCZ)

Gemeentelijk Park – 1930 Zaventem

logo_sczGouden Eend  9 en 10 jarigen  pdf inschrijving  pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
 Vrijdag - zaterdag en zondag  12 & 13 & 14 -juli 2019 (Ganse dagen)

 Genk (VZF)

Emiel Van Dorenlaan 144

logo_vzfVlaams Zomercriterium Deelnemers stage  pdf inschrijving  pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
Dinsdag 16 juli 2019 avond

Zaventem (SCZ)

Gemeentelijk Park – 1930 Zaventem

logo_sczRecordpoging Vrij Deelnemers VZC        pdf_uitslag
Vrijdag - zaterdag en zondag  19 & 20 & 21 -juli 2019 (Ganse dagen)  Genk (VZF)

Emiel Van Dorenlaan 144

logo_kbzbBELGISCH JEUGD KAMPIOENSCHAP (-15j) limiettijden  pdf inschrijving      pdf_uitslag
Vrijdag - zaterdag en zondag  26 & 27 & 28 -juli 2019 (Ganse dagen)

 Charleroi

logo_kbzbBELGISCH KAMPIOENSCHAP (+15j) limiettijden  pdf inschrijving      pdf_uitslag
Dinsdag 30 juli 2019 (avond)

SINT-NIKLAAS (STW)

logo_stw Recordjacht wedstrijd Vrij deelnemers B(J)K  pdf inschrijving  pdf inschrijving    pdf_uitslag
NAJAAR 2019    (voorlopig)   
zondag 15 september (namiddag) Aarschot (KAZS) logo azsAflossings wedstrijd (wisselbeker) Ploeg        

zondag 29 september (namiddag)

logo Thesora DEF

Dilbeek (DIZV) logo_dizv Open IEDEREEN        
zondag 6 oktober (namiddag) Kapelle-op-den-Bos (ZCK) logo_zck CVB Groep B-M        
zondag 13 oktober (ganse dag) Sint-Pieters-Leeuw (STZ) logo_wlwSwimming Cup Zennevallei Groep E-B-M        
zaterdag en zondag 19 en 20 oktober (ganse dagen) Leuven (Laqua) logo__prvbProviniciaal Kampioenschap Limiettijden        
zondag 27 oktober en Vrijdag 1 november (voor en namiddag) TBD (AART/LOR)

logo aartPK Lange Afstand (800m en 1500m)

400m voor Eendjes

Groep B-M

Groep E

       
zondag 3 november (ganse dag) Woluwe (SCZ en DDAT) logo_ddat
 logo_scz

Cup Vlaams Brabant & Brussel 50m bad
Groep E-B-M        
zondag 17 november (namiddag)   Leuven (Laqua) logo laquaMemorial Rik Vandenbosch Groep B-M        
zondag 24 november (namiddag) Strombeek (SCSG) logo scsg OPEN Groep E-B-M        
zaterdag 28 december ('s avonds) Leuven (Laqua) logo laquaEindejaarswedstrijd Groep B-M        
VOORJAAR 2020    (voorlopig)   
zondag 26 januari (ganse dag) Molenbeek logo_dizvCup VLaams Brabant 50m bad IEDEREEN        
vrijdag, 7, zaterdag 8, zondag 9 februari 2020 Antwerpen logo_vzfVlaams Jeugd Kampioenschap Limiettijden        
vrijdag 21, zaterdag 22 en zondag 23 februari 2020 (ganse dagen) Antwerpen logo_vzfVlaams Kampioenschap Limiettijden        
Zondag 04 mei 2020 (namiddag) Dilbeek logo_dizvCriterium Vlaams Brabant (CVB) DiZV IEDEREEN        

Vrijdag - zaterdag en zondag 21-23 mei 2020 (ganse dagen)

 

  logo_kbzbOPEN Belgisch Kampioenschap Limiettijden        
Vrijdag - zaterdag en zondag 10-12 juli 2020 (ganse dagen) Gent logo_vzfVlaams Zomercriterium Deelnemers stage        
Vrijdag - zaterdag en zondag 17-19 juli 2020 (ganse dagen)   logo_kbzbBelgische Jeugd Kampioenschappen Limiettijden        
Vrijdag - zaterdag en zondag 24 -26 juli 2020 (ganse dagen) 
  logo_kbzbBelgische Kampioenschappen Limiettijden        

Aan deze kalender kunnen nog wijzigingen worden aangebracht, wij proberen dit echter tot een minimum te beperken.