Wanneer? Waar? Wedstrijd Wie? voorlopige inschr. namen uitslag
 Zondag 5 januari 2020 (namiddag) Meise (AART) logo aartArena Cup Groep E- B -M    pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
 Zondag 26 januari (ganse dag) Molenbeek DIZV logo2020Cup VLaams Brabant 50m bad IEDEREEN        pdf_uitslag
 zondag 2 februari (ganse dag !) Vilvoorde logo_kvzp400m wedstrijden Groep E- B -M    pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
vrijdag, 7, zaterdag 8, zondag 9 februari 2020 Antwerpen logo_vzfVlaams Jeugd Kampioenschap Limiettijden    pdf inschrijving  pdf voorblad  
 Zaterdag 7 maart 

Eindhoven (PSV)

logo psvInternational Talent Trophy 2020 ┬░2008-2002    pdf inschrijving    pdf_uitslag
NAJAAR 2020

Zaterdag 17 en Zondag 18  oktober  2020

(VM -12jaar / NM +13jaar ) 

Leuven
(Laqua) 
logo prvbCOVID-rule wedstrijden (ex-PK)   aanmelden SWIMMPY    pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag

 Voorjaar 2021        

De kalender wordt opnieuw bekeken in functie van de opening van de zwembaden    Kalender ZwemFed           

Digicup#1 13 -26 februari /

Donderdag 25 februari 2021 (18:30)

Virtuele wedstrijd

Tijdens de trainingsuren

Digicup#1

Competitie groepen en beloften        pdf_uitslag

 Digicup#2 27 februar- 12 maart

Zondag 7 maart 2021 (19:00)

Virtuele wedstrijd

Digicup#1

Competitie groepen en beloften        pdf_uitslag

Digicup#3 13 -26 maart

Zondag 21 maart 2021 (19:00)

Virtuele wedstrijd

Digicup#1

Competitie groepen en beloften    pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
Zondag 09 mei 2021 (namiddag)  Dilbeek (DiZV)  DIZV logo2020 DigitallDiZV IEDEREEN VAN DE CLUB    pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
Zondag 11 juli 2021 (hele dag) Ternat (DDAT) logo ddatZomercircuit  Selectie        
Woensdag 21 julie 2021 (hele dag) Ternat (DDAT) logo ddatZomercircuit Selectie        
31 juli en 1 augutus 2021 (hele dagen) Antwerpen  (KBZB) logo kbzbFinale wedstrijden zomercircuit  Beste 8 per leeftijd        
NAJAAR 2021
Zondag 26 september 2021 (namiddag) Dilbeek (DiZV) DIZV logo2020Open wedstrijd IEDEREEN        
Zondag 3 oktober 2021 (namiddag) Kapelle-op-den-Bos (ZCK) logo zck Criterium Vlaams Brabant CVB  te bepalen        
Zondag 3 oktober 2021 (hele dag) Sint-Pieters-Leeuw (STZ) logo STZ Open Wedstrijd  te bepalen        
Zaterdag 16 en Zondag 17 oktober 2021 (hele dagen) Leuven (LAQUA) logo laquaProivinciaal Kampioenschap (PK) Limieten        
Zondag 31 oktober en maandag 1 november 2021 (hele dagen) Meise (ALZV) logo aart PK Lange Afstand  te bepalen        

Zaterdag 6 - zondag 7 november 2021 (hele dagen)

te bepalen logo vzfVJK korte baan Limieten        
Donderdag 11 november 2021 (voormiddag) Liedekerke (ZIOS) logo paco PACO  te bepalen niet CV houders        
Donderdag 11 november 2021 (namiddag) Liedekerke (ZIOS) logo ziosOpen wedstrijd te bepalen        
 Zaterdag 13 - zondag 14 november 2021  Leuven  logo kbzbBK korte baan  Limieten        
Zaterdag 27 november 2021 (namiddag) Overijse (ZORO) logo pacoPACO te bepalen niet CV houders        
Zaterdag 27 november 2021(avond) Overijse (ZORO)  Criterium Vlaams Brabant CVB te bepalen        
Zondag 5 december 2021 (namiddag)  Asse (DDAT)

logo paco PACO

te bepalen niet CV houders        
Zondag 19 december 2021 (namiddag)  Tremelo (ZCT) logo zct Kerstprijs te bepalen        
Zondag 5 december 2021 (namiddag)  Ternat (DDAT) logo ddatRecordwedstrijd te bepalen        
Voorjaar 2022
Zondag 16 januari 2022 (namiddag)  Meise (ALZV)

logo aartArena Cup

te bepalen        
Zaterdag 22- zondag 23 januari 2022 (hele dagen) Antwerpen (VZF) logo vzfFlanders Swimming Cup FSC   (Int'l) Limieten        
Zondag 30 januari 2022 (hele dag)  Molenbeek (DiZV) DIZV logo202050m-bad Criterium Vlaams Brabant CVB  IEDEREEN        
Zondag 6 februari 2022 (hele dag)   Vilvoorde (KVZP)  logo_kvzp400m wedstrijd  te bepalen        
Zaterdag 11- zondag 13 februari 2022 (hele dagen) Antwerpen (VZF)

logo vzfVlaamse Jeugd Criterium VJTC 

Limieten        
Zondag 20 februari 2022 (namiddag)  Leuven (LAQUA) logo laquaCriterium Vlaams Brabant CVB te bepalen        
Zaterdag 25- zondag 27 februari 2022 (hele dagen) Antwerpen (VZF) logo vzfVlaams Kampioenschap VK  Limieten        
Zondag 13 maart 2022 (voormiddag)  Sint-Pieters-Leeuw (STZ) logo paco PACO  te bepalen niet CV houders        
Zondag 13 maart 2022 (namiddag)  Sint-Pieters-Leeuw (STZ) logo STZCriterium Vlaams Brabant CVB te bepalen        
Zondag 20 maart 2022 (voormiddag)  Ternat (DDAT) logo paco PACO  te bepalen niet CV houders        
Zondag 20 maart 2022 (namiddag)  Ternat (DDAT) logo ddat Criterium Vlaams Brabant CVB te bepalen        
Zaterdag 1- zondag 2 april 2022 (hele dagen) te bepalen (KBZB) logo kbzbBelgisch Open Kampioenschap (Int'l) Limieten        
Zondag 17 april  2022 (hele dag)  Kapelle-op-den-Bos (ZCK) logo zckFeryn Cup te bepalen        
Zaterdag 23- zondag 24 april 2022 (hele dagen) Aarschot (KAZS) logo azsVlaams Brabant Swim Meet VBCSM te bepalen        
Zondag 1 mei 2022 (voormiddag)  Liedekerke (ZIOS) logo pacoPACO te bepalen niet CV houders        
Zondag 1 mei 2022 (namiddag)  Liedekerke (ZIOS) logo ziosCriterium Vlaams Brabant CVB te bepalen        
Zondag 8 mei 2022 (voormiddag)  Dilbeek (DiZV) logo pacoPACO Zoveel mogelijk        
Zondag 8 mei 2022 (namiddag)  Dilbeek (DiZV) DIZV logo2020 Criterium Vlaams Brabant CVB IEDEREEN        
 Woensdag 22 juni 2022 (avond)  Zaventem (SCZ) logo_scz GOUDEN EEND wedstrijd  9 en 10 jarigen        
Zondag 26 juni 2022 (namiddag)  Meise (ALZV) logo aartCriterium Vlaams Brabant CVB te bepalen        
Vrijdag 15 - zaterdag 16- zondag 17 juli 2022 (3 hele dagen) te bepalen (VZF) logo vzfVlaams Zomercriterium (VZC) Deelnemers Stage niet BK        
Vrijdag 22 (avond) - zaterdag 23- zondag 24 juli 2022 (2 hele dagen) te bepalen (KBZB) logo kbzbBelgisch Jeugd Kampioenschap (BJK) limieten        
Vrijdag 29 (avond) - zaterdag 30- zondag 31 juli 2022 (avond+ 2 hele dagen) te bepalen (KBZB) logo kbzbBelgisch Kampioenschap (BK) limieten        

Aan deze kalender kunnen nog wijzigingen worden aangebracht, wij proberen dit echter tot een minimum te beperken.