Wanneer? Waar? Wedstrijd Wie? voorlopige inschr. namen uitslag
NAJAAR 2019
zondag 15 september (namiddag) Aarschot (KAZS) logo azsAflossings wedstrijd (wisselbeker) Ploeg  pdf_uitslag

 zondag 29 september (namiddag)

logo Thesora DEF

Dilbeek (DIZV) logo_dizv Open IEDEREEN  programma  pdf_uitslag
 zondag 6 oktober (namiddag) Kapelle-op-den-Bos (ZCK) logo_zck CVB

Groep E-B-M

 pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
 zondag 13 oktober (ganse dag) Sint-Pieters-Leeuw (STZ) logo STZSwimming Cup Zennevallei Groep E-B-M  pdf inschrijving  pdf_uitslag
zaterdag en zondag 19 en 20 oktober (ganse dagen) Leuven (Laqua) logo__prvbProviniciaal Kampioenschap Limiettijden  pdf_uitslag
Zondag 27 oktober en Vrijdag 1 november (voor en namiddag) Meise (AART/LOR)

logo aartPK Lange Afstand (800m en 1500m)

400m voor Eendjes

Groep B-M

Groep E

 pdf inschrijving

 pdf_uitslag

 zondag 3 november (ganse dag) Woluwe (SCZ en DDAT) logo_ddat
 logo_scz

Cup Vlaams Brabant & Brussel 50m bad
Groep E-B-M    pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
 zondag 24 november (namiddag) Strombeek (SCSG) logo scsg OPEN  Groep E-B-M        pdf_uitslag
 zaterdag 28 december ('s avonds) Leuven (Laqua) logo laquaEindejaarswedstrijd Groep B-M-E    pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
VOORJAAR 2020       
 Zondag 5 januari 2020 (namiddag) Meise (AART) logo aartArena Cup Groep E- B -M    pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
Zondag 26 januari (ganse dag) Molenbeek logo_dizvCup VLaams Brabant 50m bad IEDEREEN        pdf_uitslag
 zondag 2 februari (ganse dag !) Vilvoorde logo_kvzp400m wedstrijden Groep E- B -M    pdf inschrijving  pdf voorblad  pdf_uitslag
vrijdag, 7, zaterdag 8, zondag 9 februari 2020 Antwerpen logo_vzfVlaams Jeugd Kampioenschap Limiettijden    pdf inschrijving  pdf voorblad  
 Zaterdag 7 maart 

Eindhoven (PSV)

logo psvInternational Talent Trophy 2020 ┬░2008-2002    pdf inschrijving    pdf_uitslag

Zondag 22 maart 

(namiddag)

Ternat (DDAT) logo ddatCVB Groep E- B -M        
Zaterdag en zondag 4 en 5 april 
(ganse dagen)
Gent Rozebroeken (MEGA) logo megaDistance Swim en Swim Meet Groep B - M        
Zondag 03 mei 2020 (namiddag) Dilbeek logo_dizvCriterium Vlaams Brabant (CVB) DiZV IEDEREEN        
Zondag 17 mei 2020 (ganse dag)

Leuven (LAQUA)

Sportoase Philipssite 3001 Leuven

logo laquaTyr Cup Groep E- B -M        
Woensdag 24 juni
's avonds
Zaventem (SCZ) logo_sczGouden Eend Groep E        
Vrijdag - zaterdag en zondag 10-12 juli 2020 (ganse dagen) Gent logo_vzfVlaams Zomercriterium Deelnemers stage        
Vrijdag - zaterdag en zondag 17-19 juli 2020 (ganse dagen)  Charleroi logo_kbzbBelgische Jeugd Kampioenschappen Limiettijden        
Vrijdag - zaterdag en zondag 24 -26 juli 2020 (ganse dagen) 
 Antwerpen logo_kbzbBelgische Kampioenschappen Limiettijden        

Aan deze kalender kunnen nog wijzigingen worden aangebracht, wij proberen dit echter tot een minimum te beperken.